روش‌های ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی لینک تل

رویه‌های ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی لینک تل :

خرسندیم که وبسایت فروشگاه اینترنتی لینک تل را به‌عنوان بستری امن برای ثبت سفارش‌ها و خریدهای خود انتخاب نموده‌اید.

جهت سفارش محصول موردنظر، ابتدا با یک حساب کاربری ثبت‌نام نموده، محصول مورد نظر را با توجه به هریک از موارد قیمت، نوع کاربری و … انتخاب کرده و سپس به سبد خرید خود اضافه نمایید. در مرحله بعد اطلاعات پستی خود را به‌طور کامل وارد نموده و پس از تایید آن‌ها وارد مرحله پرداخت شوید. وارد نمودن شماره همراه، کد ملی و کدپستی در فرآیند خرید جزو موارد الزامی است. همچنین شما می‌توانید نام و آدرس دیگری را بجز آدرس خودتان، جهت تحویل سفارش معرفی نمایید که در اینصورت ارایه کارت شناسایی در زمان تحویل امری ضروری خواهد بود. پس از پرداخت و نهایی شدن فرآیند خرید، سفارش شما توسط  واحد فروش لینک تل تأیید شده و وارد مرحله پردازش انبار خواهد شد. در این مرحله سفارش ثبت شده پردازش، بسته‌بندی و آماده ارسال می‌گردد.

شایان ذکر است در تمامی مراحل پردازش سفارش، پیامک‌های لینک تل جهت اطلاع‌رسانی به شما عزیزان ارسال می‌شود.

رویه‌های ارسال سفارش‌های لینک تل از دو روش زیر صورت می‌گیرد:

* ارسال رایگان اکسپرس |سرعت بالا(6ساعته) و بهترین بسته‌بندی | خریدهای بالای 200هزارتومان

“پرداخت درمحل مخصوص شاهین‌شهر و شهراصفهان”

* ارسال سریع تیپاکس برای تمامی سفارش‌های فروشگاه | پس‌کرایه | زمان تقریبی ارسال بین 24 تا 48 ساعت

در مورد سفارش‌های استان اصفهان، امکان انتخاب زمان تحویل براساس جدول زمان‌بندی موجود در وب‌سایت یا تماس با مرکز پشتیبانی جهت هماهنگی وجود داشته و شما می‌توانید بر آن اساس نسبت به انتخاب دقیق روز تحویل اقدام نمایید. قابل ذکر است مشتریان اصفهان هنگام تحویل سفارش موظف به تایید برگه تحویل ارایه شده توسط مامور پیک هستند. 

مشتریان شهرستان نیز ظرف 24-48 ساعت کاری سفارش خود را از طریق سیستم‌های ارسال مثل تیپاکس تحویل خواهند گرفت.

برای کالاهایی که ابعاد بزرگ و وزن زیادی داشته و قابلیت ارسال با پست را ندارند، سفارش از طریق باربری یا تیپاکس ارسال شده و هزینه حمل متناسب با حجم کالا توسط شرکت حمل کننده تعیین خواهد شد.