در این بخش شما می توانید دانلود نرم‌افزار‌های کاربردی محصولات اعم از هارددیسک ، فلش درایو ، اس اس دی و … را داشته باشید. دانلود نرم افزار های کاربردی به شما این امکان را می دهد که حداکثر کارایی را از محصولات خود داشته باشید. برای دانلود هر نرم افزار بر روی تصویر همان قسمت کلیک کنید تا به رایگان از این نرم افزارها بهره مند شوید.

دانلود نرم افزارهای کاربردی مربوط به ای دیتا

Acronis True image HD، ابزاریست برای انتقال اطلاعات شما به اس اس دی ای دیتای شما. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید تمام محتویات هارددیسکتان را به اس اس دی جدیدتان منتقل کنید.

نرم افزاری قدرتمند برای هارد دیسک های ای دیتا. مناسب برای همگام سازی اطلاعات بین کامپیوتر و هارد دیسک، تهیه پشتیبان از ایمیل ها و قابلیت های مفید دیگر برای هارد دیسک های ای دیتا.

نرم افزاری قدرتمند برای فلش درایوهای ای دیتا. مناسب برای همگام سازی اطلاعات بین کامپیوتر و فلش درایو، تهیه پشتیبان از ایمیل ها و قابلیت های مفید دیگر برای فلش درایوهای ای دیتا.

قابلیت های این نرم افزار میتوانید درایو خود را چک و عیب یابی کنید، نظم و سرعت و اطلاعات سیستمی خود را افزایش دهید و از انواع ابزارهای گوناگون و مفید برای بالابردن کارایی اس اس دی خود بهره مند شوید.

آپدیت framware فلش مموری AI920

آیا با نصب ویندوز 7 روی سیستم خود مشکل دارید؟ نت بوک (Netbook) شما درایو دی وی دی ندارد؟ نگران نباشید! با این نرم افزار به راحتی ویندوز 7 را از روی فلش درایو خود نصب نمایید.