فروشگاه اینترنتی لینک تل

فروشگاه اینترنتی لینک‌تل | بستری نو در ارائه برترین راه حل

فروشگاه اینترنتی لینک تل از سال 1391 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه تجهیزات شبکه با در نظر گرفتن طیف وسیعی از محصولات و گسترش روزافزون سبد کالائی، آغاز نمود. رفته رفته این مهم به سرانجام رسید و شاهد ارائه برترین‌ها در دسته‌های تجهیزات‌شبکه، تجهیزات‌جانبی، کنسول‌های بازی و تمامی سبدکالائی دیجیتال مطابق با سلیقه مشتریان گرامی بوده‌ایم. هدف نهایی تیم فروشگاه قطعاً آرامش خاطر در کسب تجربه از یک لذت خرید اینترنتی می باشد.

چگونه کار می‌کنیم

لینک تل به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ست که پس از ثبت هر سفارش، کالای مورد نظر تأمین شده و تیم عملیات آن را به هر نقطه از ایران ارسال می کند.
در واقع با ثبت هر سفارش تمامی اعضای تیم لینک تل برای رسیدن آن به دست مشتری شبانه روز تلاش میکنند.

ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم و با ساخت فضائی کار آفرین، رشد گسترده خود را میسر سازیم.

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.