شرایط پرداخت سفارشات لینک‌تل :

خرسندیم که وبسایت لینک‌تل را به‌عنوان بستری امن برای ثبت سفارش‌ها و خریدهای خود انتخاب نموده‌اید.

روش‌های پرداخت در لینک‌تل به‌ چهار صورت پرداخت آنلاین، پرداخت در محل، واریز به شماره حساب/ شماره شبا و کارت به کارت امکان‌پذیر است. همکاران ما پس از تایید پرداخت در اسرع وقت سفارش شما را پردازش کرده و ارسال آن را در اولین فرصت ممکن به جریان می‌اندازند. در تمامی مراحل از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل، مشتریان از طریق پیامکی که از جانب لینک‌تل ارسال می‌شود با ما در ارتباط خواهند بود.

در صورتیکه قصد پرداخت آنلاین را داشته و سفارش خود را تا حداکثر 24 ساعت پس از ثبت نهایی پرداخت نکنید، سفارش شما لغو شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.

برای سفارش‌هایی که قرار است به‌صورت پرداخت در محل تسویه ‌شوند، در صورت عدم پرداخت در زمان تحویل یا عدم حضور در محل، سفارش شما برگشت خورده و حداکثر 48 ساعت فرصت دارید سفارش خود را نهایی و پرداخت نمایید،  در غیر اینصورت سفارش شما از مرحله پردازش‌های انبار حذف شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.

تبصره: در مورد سفارشات پرداخت در محلی که میزان سفارش از تعداد معینی بیشتر باشد، به گونه ای که رویه حمل و نقل آن خارج از رویه های معمول ارسال لینک‌تل باشد، پرداخت میزان مشخصی از مبلغ فاکتور بعنوان پیش پرداخت از جانب مشتری و قبل از تحویل الزامی می باشد.

شماره حساب رسمی لینک‌تل جهت واریز وجوه سفارشات مشتریان عزیز بدین شرح است :

1310.8000.11407225.1 بانک پاسارگاد

همچنین شماره کارت رسمی لینک‌تل جهت رفاه حال شما عزیزان در پرداخت وجوه سفارشات بدین شرح است :

5022291027642535  بانک پاسارگاد به نام پویاابراهیمی

ارتباط با لینک‌تل

در صورتیکه هرگونه سوال یا پیشنهاد در ارتباط با شرایط پرداخت و ارسال لینک‌تل دارید آن را از طریق ایمیل لینک‌تل به‌نشانی زیر با ما در میان بگذارید:

support@linktell.com